Nawiązanie współpracy z firmą STALCO

Nawiązanie współpracy z firmą STALCO

Oferta sklepu Styropianonline.pl przygotowywana jest tak, by zapewniać naszym klientom szeroki wybór najlepszych jakościowo produktów wykorzystywanych podczas termoizolacji budynków. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań kompleksowych, które pozwolą na zakup wszystkich niezbędnych elementów w jednym miejscu, a rozpoczęcie współpracy z firmą STALCO jest najlepszym potwierdzeniem tych słów.

 

STALCO jest przedsiębiorstwem działającym na rynku polskim od 1998 roku w sferze narzędzi i technik zamocowań wykorzystywanych w celach profesjonalnych, jak i domowych. W 2009 roku firma rozpoczęła sprzedaż swoich produktów za granicą kraju i w szybkim tempie zdobyła uznanie na rynkach czeskim oraz słowackim, z każdym kolejnym rokiem rozszerzając zasięg sprzedaży na kolejne kraje.

 

STALCO dostarcza swoim klientom m. in. najwyższej jakości narzędzia pomiarowe, szczypce, nożyce, noże, artykuły ścienne, taśmy, łączniki, narzędzia pneumatyczne i glazurnicze, odzież roboczą, armaturę czy elektronarzędzia.

 

 

Wszystkie oferowane rozwiązania cechują się doskonałym wykonaniem i trwałością, które wynikają z dbałości o detale, wprowadzenia szczegółowego systemu zarządzania jakością i nieustannego doskonalenia wiedzy oraz kwalifikacji pracowników przedsiębiorstwa. Dzięki temu produkty marki STALCO w pełni odpowiadają potrzebom klientów poszukujących najlepszych produktów.

 

Dzięki rozpoczęciu współpracy z firmą STALCO oferta sklepu Styropianonline.pl poszerzyła się o:

 

 

Z wielką przyjemnością wprowadzamy do oferty powyższe produkty, które z pewnością znajdą uznanie wśród naszych klientów, ceniących sobie najwyższą jakość wykonania i niezawodność. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnym asortymentem i składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl