Łącznik izolacji 10x160 mm DŁUGA STREFA ROZPORU (100 szt.)

Cena brutto za paczkę : 125,46 złzł/paczka 125.46
Cena netto: 102,00 złzł/paczka
Wysyłka w: 3 dni
Kod produktu:
KID.-10*160
Ilość paczek : Paczka
sprawdź ilość metrów w paczce

Opis

Łącznik Izolacji o wymiarach 10x160 mm to narzędzie o kluczowym znaczeniu w procesie montażu płyt styropianowych o sporej grubości. Pozwala na skuteczne zakotwiczenie materiałów w różnorodnych podłożach, takich jak beton, cegła ceramiczna pełna, pustak ceramiczny, beton komórkowy czy elementy na kruszywie lekkim.

Unikalność produktu polega na wykorzystaniu trzpienia wykonanego z galwanicznie ocynkowanej stali, który zwiększa odporność łącznika na wyrywanie. Rozbudowana strefa rozpierania zapewnia solidność i stabilność montażu, co jest niezwykle istotne szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kołkowanie z użyciem takich łączników ma na celu poprawę przyczepności termoizolacji do podłoża. Jest to kluczowe podczas stosowania pianki do mocowania płyt styropianowych. Przy docieplaniu wysokich budynków czy obiektów szczególnie narażonych na ekstremalne warunki atmosferyczne, jak silny wiatr, łącznik Izolacji 10x160 mm jest wyborem zdecydowanie wskazanym.

Średnica otworu w łączniku to 10 mm, co pozwala na swobodne dostosowanie do otworów w płytach styropianowych. Natomiast długość kołka – aż 160 mm – gwarantuje pewne i trwałe zakotwiczenie w podłożu.

Zakup Łącznika Izolacji 10x160 mm to inwestycja, która przyniesie widoczne korzyści podczas montażu płyt styropianowych. To produkt, który zapewnia nie tylko trwałość i stabilność, ale również bezpieczeństwo i pewność, że docieplenie budynku zostanie wykonane z należytą starannością.

Opinie o produkcie (0)

Masz pytanie? Zadzwoń +48 530 866 528
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl