Bezpieczne zakupy

Nasza firma działająca na rynku ponad 25 lat jest GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA i PROFESJONALIZMU na wielu płaszczyznach.

Swoją obecną, wysoką pozycję Realbud zbudował na bazie długoletniej współpracy z czołowymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i Europie. Jesteśmy członkami trzech największych grup zakupowych w Polsce we wszystkich niezbędnych branżach:

PSB - Polskie Składy Budowlane - materiały budowlane

SBS - Stowarzyszenie Branży Sanitarnej - materiały instalacyjne wewnętrzne

PSA - Polskie Składy Armatury - materiały instalacyjne zewnętrzne

Przystąpienie do ww. grup o zasięgu ogólnopolskim, oprócz umożliwienia naszym klientom dostępu do najszerszej na Polskim rynku oferty w zakresie materiałów budowlanych i instalacyjnych dodatkowo uwiarygadnia nas jako rzetelnych partnerów handlowych.

W każdej gałęzi naszej działalności dbamy o to, aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,  zawartymi w naszym regulaminie przy jednoczesnej Twojej satysfakcji z dokonywanych zakupów w naszym sklepie.

Zamówiony towar dostarczany jest przez najlepsze firmy kurierskie gwarantujące bezpieczną oraz terminową dostawę.

Przelewy i płatności elektroniczne realizowane w naszym sklepie odbywają się poprzez system płatności Bluemedia, który zapewnia bezpieczną, prostą i szybką obsługę.

Jeśli coś Cię niepokoi zasygnalizuj problem pisząc do nas na kontakt@styropianonline.pl lub zadzwoń +48 530 866 528 lub +48 52 324 92 21, a my postaramy się natychmiast rozwiać Twoje wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl