Supreme Service

Codziennie pracujemy nad tym by być coraz lepszym, abyście z przyjemnością do nas wracali i byli usatysfakcjonowani z UDANYCH ZAKUPÓW !

Stale poszukujemy nowych rozwiązań zarówno w gamie produktów o które moglibyśmy rozszerzyć naszą ofertę, jak również w samym funkcjonowaniu naszego sklepu. Dokładnie im się przyglądamy, testujemy i weryfikujemy ich atrakcyjność tak żebyście byli zadowoleni z tych rozwiązań.

Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do Waszych potrzeb, jednocześnie dbając o doskonalenie procesów sprzedaży, dostaw, płatności i kontrolując zachowanie wysokiej jakości oferowanych produktów.

Na każdym etapie naszej działalności dążymy do tego, aby to nie był tylko nasz sklep, ale przede wszystkim SKLEP DLA WAS !!!

Chętnie wsłuchujemy się w Wasze opinie i sugestie, które pozwalają nam zrozumieć Wasze potrzeby. To nas inspiruje do dalszej wytężonej, aktywnej pracy, za którą nagrodą będzie dla nas Wasze zaufanie.

Liczymy zatem na szereg Waszych uwag, wskazówek, podpowiedzi. Bądźcie krytyczni i wyrażajcie szczere opinie - one pomogą nam stać się jeszcze lepszym z korzyścią dla Was i dla nas!

Pozostajemy do Waszej dyspozycji - kontakt@styropianonline.pl  lub +48 530 866 528.

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół styropianonline.pl 

Nasze wartości:

  • Uczciwość & Spójność
  • Profesjonalizm & Perfekcja
  • Rozwój & Trwałość
  • Szacunek dla Klientów i Pracowników
  • Praca Zespołowa
  • Bezpieczeństwo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl