Frez do styropianu 67 mm

Cena brutto : 23,99 złzł/paczka 23.99
Cena netto: 19,50 złzł/paczka
Wysyłka w: 3 dni
Kod produktu:
FDS
Ilość : szt.
sprawdź ilość metrów w paczce

Opis

Frez do styropianu o średnicy 67 mm to niezbędne narzędzie stosowane w budownictwie, szczególnie przy realizacji prac związanych z docieplaniem budynków. Służy do precyzyjnego wycinania otworów w kształcie walca o określonej średnicy w płytach styropianowych. W powstałych zagłębieniach o średnicy 67 mm i głębokości 20 mm mocowane są kołki do styropianu, które następnie zakrywa się zaślepkami styropianowymi.

Takie zastosowanie freza gwarantuje ciągłość izolacji termicznej, co eliminuje tzw. mostki termiczne. Dzięki temu można zapobiec niekorzystnemu zjawisku punktowego wykroplenia pary wodnej. Jest to kluczowe dla zachowania estetyki elewacji, gdyż zjawisko to prowadzi z czasem do powstawania nieestetycznych przebarwień.

Frez do styropianu o średnicy 67 mm jest narzędziem wyjątkowo praktycznym. Jego uchwyt o typie hex 8 mm pozwala na łatwe i pewne zamocowanie go w wiertarce lub innym urządzeniu przeznaczonym do frezowania. Głębokość frezowania wynosi 20 mm, co jest optymalne do większości zastosowań, związanych z mocowaniem kołków do styropianu.

Narzędzie to wykonane jest z tworzywa sztucznego. Jest to gwarancja jego trwałości i odporności na uszkodzenia, co przekłada się na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Zastosowanie tworzywa sztucznego przekłada się również na lekkość freza, co z kolei wpływa na komfort pracy. Dzięki temu, nawet po długotrwałym użytkowaniu, prace z frezem nie są męczące.

Frez do styropianu o średnicy 67 mm to narzędzie, które sprawdzi się zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów docieplania budynków. Dzięki niemu prace związane z dociepleniem są szybsze, łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Masz pytanie? Zadzwoń +48 530 866 528
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl