Styropian EPS i XPS – szybko, tanio i w dużych ilościach

Styropian EPS i XPS – szybko, tanio i w dużych ilościach

 

Nasza hurtownia styropianu to ponad 30 lat doświadczenia w handlu materiałami budowalnymi. Wiemy, czego szukają klienci i wychodzimy tym potrzebom naprzeciw. Oferujmy duże ilości, szybką i darmową dostawę oraz styropiany w najlepszych cenach.

 

Termoizolacja i termomodernizacja budynków styropianem to wciąż najskuteczniejsza i uniwersalna metoda zabezpieczenia budynków przed utratą ciepła. To także ekonomiczne rozwiązanie gwarantujące wysoką skuteczność warstwy izolacji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy nie tylko szeroką ofertę, ale także liczne udogodnienia – od darmowej wysyłki po możliwość kompleksowego zaopatrzenia się w niezbędne materiały do mechanicznego mocowania i obróbki styropianu.

 

 

Czas to pieniądz

 

Doskonale wiemy, jak ważny dla każdej inwestycji budowlanej lub remontowej jest szybki dostęp do materiałów. Bardzo ważny jest także sprawdzony dostawca, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Przygotowaliśmy więc rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić naszym klientom nie tylko środki finansowe, ale i cenny czas. Szybsze zakupy to płynna realizacja każdej inwestycji, dlatego oferujemy:

 

- duże ilości styropianów różnego typu i w każdej grubości,

- szybką i sprawną dostawę z możliwością odbioru osobistego,

- akcesoria do pracy ze styropianem,

- indywidualne warunki współpracy dla inwestorów i wykonawców generalnych,

- kalkulator styropianu,

- praktyczną bazę wiedzy zawierającą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Wakacyjna promocja – darmowa wysyłka już od jednej paczki

 

Skorzystaj z naszej oferty i do końca wakacji (31 sierpnia 2023 r.) zamawiaj styropian z darmową dostawą nawet przy zamówieniach składających się z jednej paczki styropianu. Przez cały rok umożliwiamy także osobisty odbiór materiałów w naszych placówkach w Szczecinie lub Bydgoszczy albo przez zleconego przez klienta przewoźnika. Po sezonie wakacyjnym i zakończeniu promocji warunki transportu naszych materiałów także będą korzystne – sprawdź ofertę.

 

 

Ceny styropianu

 

Współpracujemy z czołowymi polskimi grupami zakupowymi oraz najlepszymi producentami styropianu z Polski zagranicy. Dzięki temu naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny oraz sprawdzone materiały termoizolacyjne – styropian EPS, XPS oraz płyty PIR. Nasz styropian to zawsze pewny wybór oraz gwarancja konkurencyjnej ceny.

 

 

Styropian w dużych ilościach od ręki

 

Nasza hurtownia zapewnia szeroką i kompletną ofertę styropianów o różnych parametrach i we wszystkich dostępnych grubościach. Oferujemy styropiany EPS (na fasady, parkingi, fundamenty, do piwnic, garaży oraz typu dach/podłoga), styrodur XPS, styropian grafitowy, styropian wodoodporny oraz nowoczesne płyty PIR. Nie dotyczy nas powszechny problem spóźnionych dostaw czy braku materiałów – nasze magazyny są zawsze świetnie zaopatrzone, a czas dostawy zamówień krótki.

 

 

Kalkulator styropianu

 

Ile paczek styropianu kupić? To pytanie zadaje sobie każdy inwestor podczas prac budowlanych. Zakupienie zbyt dużej ilości materiału wiąże się z niepotrzebną stratą środków. Zbyt mała ilość oznacza natomiast ryzyko, że dokupienie materiału o identycznych parametrach po dłuższym czasie może okazać się utrudnione. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajduje się kalkulator styropianu. To proste w obsłudze narzędzie pozwalające obliczyć liczbę styropianu potrzebnego do ocieplenia konkretnej powierzchni. Nasz kalkulator uwzględnia przy tym parametry, takie jak rodzaj styropianu, jego grubość oraz ewentualne frezowanie. Wystarczy wiedzieć, ile metrów kwadratowych liczy powierzchnia, która ma być ocieplana.

 

 

Kołki do styropianu i inne akcesoria

 

Styropianonline.pl to sklep nie tylko ze styropianami. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę materiałów potrzebnych do pracy ze styropianem. Dzięki temu, przy zakupie styropianu, w naszym sklepie internetowym zaopatrzyć się można także w kołki i łączniki do styropianu różnej długości (z trzpieniem metalowym lub z tworzywa sztucznego) oraz zaślepki i wkręty (tzw. ślimaki). Uzupełnieniem oferty są akcesoria do pracy ze styropianem, takie jak pace, frezy czy noże do styropianu. To oszczędność czasu i możliwość złożenia kompleksowego zamówienia u jednego sprawdzonego sprzedawcy.

 

 

Oferta indywidualna dla inwestorów i wykonawców

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów firmowych – inwestorów oraz generalnych wykonawców z branży remontowo-budowlanej oraz specjalizujących się w termoizolacji i termomodernizacji. Dlatego proponujemy stałą współpracę z naszą hurtownią opartą na indywidualnych ustaleniach z klientem. Jesteśmy elastyczni i nie boimy się nowych rozwiązań. Wystarczy skontaktować się z naszym doradcą klienta.

 

 

Gdzie wyrzucić styropian?

 

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów? Czym różni się styropian EPS od XPS? Dlaczego styropian grafitowy ma ciemny kolor? Ile kołków potrzeba do mocowania 1 m2 styropianu fasadowego o grubości 15 cm? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań o styropiany oraz zasady ich montażu zawiera nasza baza wiedzy. To dostępne dla wszystkich wskazówki, które w razie wątpliwości pomogą wybrać odpowiedni materiał do termoizolacji lub wyjaśnić wątpliwości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl